משרד ראשי

הצורן 4, נתניה.

טלפון משרד

052-2275541

דוא״ל משרד

[email protected]

הפרוייקטים שלנו

הפרוייקטים שלנו

בניית חדר מכונות מתקדם לבית פרטי

בניית חדר מכונות מתקדם לבית פרטי הוא אחד מהפרויקטים המרשימים ביותר שאנו גאים להציג. פרויקט זה מדגים את יכולתנו לפעול בצורה מקיפה, תוך התמקדות בפרטים הקטנים והשמירה על איכות העבודה. אנו הוספנו מערכת חשמלית מסוגננת וחכמה שניתן לשלוט בה מרחוק.

פתרונות חשמליים מותאמים אישית לבתים ומשרדים

פרויקט 'פתרונות חשמליים מותאמים אישית לבניין משרדים' הוא מופת של יצירתיות ומקצועיות. תוך כדי שמירה על סטנדרטים גבוהים של בטיחות ואמינות, התאמנו את המערכת החשמלית לצרכים המשתנים של בניין משרדים מודרני. המשימה שלנו היא להביא לידי ביטוי את תפקידה.

הטמעת מערכת חשמלית מתקדמת בוילות פרטיות

הטמעת מערכת חשמלית מתקדמת בוילה פרטית הוא אחד מהפרויקטים הבולטים ביותר שביצע אברהם אאוקיל. הפרויקט התחיל בתכנון מדויק ומקיף שהתחשב בכל פרט ופרט, מהתאורה המרהיבה ועד למערכת החשמל המסובכת. אברהם והצוות שלו הקדישו זמן רב להבנת הצרכים הייחודיים של הלקוח והמשפחה שלו, ועבדו קשה כדי להגשים את החלום של בית חכם מודרני ומתקדם.

תכנון והקמת מערכת חשמל לגינות

הפרויקט של 'תכנון והקמת מערכת צנרת לגינות' הוא מופת של התמחות וקואורדינציה. אברהם אואקיל וצוותו עבדו יחד להביא לידי ביטוי חלום הלקוחות, תוך השקעת תשומת לב מרובה בתהליך.

תכנון ואחזקת בריכות

התהליך מתחיל עם ביקור חודשי שנערך בצורה מקצועית ומסודרת, שבו הצוות מבצע ביקורת מעמיקה של הבריכה, כולל בדיקת איכות המים, ביצוע תיקונים נדרשים, וביקורת המערכות המכניות והחשמליות. 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: